Met trots kijken wij terug op de officiële oplevering van Het Podium te Hoogeveen op vrijdag 25 april! In de afgelopen periode hebben wij met veel toewijding het projectmanagement en de directievoering verzorgd van de grootschalige verbouwing van dit iconische jongerencentrum.
Wat in 1989 begon als De Box — een nieuwe thuisbasis voor jongeren na de sluiting van De Baken — is inmiddels uitgegroeid tot een volwaardig Kernpodium met landelijke betekenis. Door de jaren heen is Het Podium blijven vernieuwen en verbreden, en met deze grondige renovatie wordt opnieuw een flinke stap vooruit gezet.
De verbouwing, die afgelopen zomer startte, heeft geleid tot een compleet vernieuwd gebouw waar ruimte is voor álle genres en generaties. Denk aan een betere akoestiek, optimale publieksvoorzieningen en een fris, eigentijds interieur. Samen met het ontwerpteam en de opdrachtgever is ingezet op toekomstbestendigheid, duurzaamheid en beleving.
Op 23 mei 2025 is Het Podium feestelijk geopend. Direct daarna starten de concerten en is Het Podium weer volop in bedrijf. Chef’Special beet op 28 mei 2025 als eerste band het spits af.
Het is bijzonder om een bijdrage te mogen leveren aan een plek die zoveel culturele waarde heeft — voor Hoogeveen, het noorden van Nederland en ook ver daarbuiten.