Werken bij Stevens Van Dijck

Goede, nieuwe medewerkers zijn altijd welkom. Van junior-projectmanagers en -adviseurs/consultants tot senioren, M en V.  

Bij Stevens Van Dijck werk je aan je eigen ontwikkeling. Wij hebben een intern opleidingsprogramma, de ‘SVD Academy', die twee hoofdstromen kent:

1. Persoonlijke ontwikkeling

Deze cursusstroom omvat drie trainingen: Communicatieve Vaardigheden, Commerciële Vaardigheden en Coachingsvaardigheden. De trainingen worden afzonderlijk gegeven, maar zijn wel met elkaar verbonden. Ontwikkelpunten uit de ene training dienen als input voor de andere. Samen vormen zij een onderdeel van je Persoonlijk Ontwikkeling Plan.

2. Vakgebonden trainingen

Deze trainingen concentreren zich met name op bouwkosten, bouwmanagement, bouwrecht en vastgoedadvies. Ze worden op diverse niveaus van kennis en ervaring aangeboden als noodzakelijke bagage om bij Stevens Van Dijck te werken.

Tijdens je studie hebben we al een plek voor je beschikbaar, om stage te lopen of om af te studeren. Verder organiseren we tweejaarlijks de "SvDeXperience", een business course voor studenten bouwmanagement.

 Op dit moment zijn er geen vacatures. Hou onze site in de toekomst in de gaten!